HomeNemovitosti

Kategorie filtrování

Kategorie

Vyhledat / ulice

RESET

Lokalita

Dispozice

rezervováno

1 690 000,- Kč

prodej bytu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme byt 1+kk v osobním vlastnictví v 7. NP třináctipodlažního panelového domu se 2 výtahy v ul. B. Němcové v Jablonci nad Nisou na sídlišti Mšeno nad Nisou. Byt je situován na východ. Byt je v původním stavu, vyštukovaný. Zděné jádro. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyňská linka. Podlaha: lino a koberec. Plastové okno. . Sklepní kóje. Dům je zateplený. Topení: ÚT dálkové. Kabelová televize. V místě je kompletní občanská vybavenost. V dosahu MHD, škola, školka, obchody, pošta.

12 000,- Kč / měsíc

pronájem bytu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 v 1. NP panelového domu v Jablonci n/N v Jizerské ul. Obývací pokoj s odděleným prostorem. Kuchyňka vybavená kuch.linkou a el. sporákem. Nová pračka a lednice kombinovaná s mražákem. Koupelna s vanou a WC, chodba. Podlaha: lino. Sklepní kóje. Byt je ihned volný. Kauce: 15.000,- Kč. Provize 1 měsíční nájem.

7 900 000,- Kč

prodej domu
Josefův Důl

Nabízíme exkluzivně na prodej rekreační chalupu v Jizerských horách v obci Josefův Důl v části Dolní Maxov v blízkosti lyžařského vleku. Chalupa s pozemky je situována na severovýchod s výhledem do okolí a přístupná z místní komunikace. Chalupa postavená na kamenných základech je z části podsklepená, 1.NP je zděné a obytné podkroví je dřevěné. Střešní krytina je z eternitových šablon. V přízemí je vstupní chodba, 4 obytné místnosti, kuchyň se sporákem a kamny na tuhá paliva, WC. V podkroví jsou 2 ložnice a 2 přístěnky. Malá půda. Do chalupy je zavedená elektřina, voda je přivedená ze studny na vlastním pozemku. Odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. Vedle chalupy stojí zděná bývalá driketa využívaná nyní jako sklad. V horní části pozemku je bývalý náhon, kterým protéká potok a tvoří hranici pozemku. Místo je vhodné k rekreaci, sportovnímu vyžití a výletům do okolí v létě na kolo a v zimě na lyže.

5 000 000,- Kč

prodej domu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme na prodej rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a dvěma garážemi v Jablonci nad Nisou v ulici Rychnovská. Jedná se o třípodlažní plně podsklepený zděný dům. V přízemí jsou 4 sklepní místnosti včetně kotelny. V 1. patře je bytová jednotka 4+1 s příslušenstvím. Ve 2.patře jsou 4 místnosti s možností úpravy na 4+kk.Velký půdní prostor. Dům je napojen na veřejné přípojky plynu, elektřiny, vody a kanalizace. Ústřední vytápění je zajištěno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V domě jsou špaletová dřevěná okna. Garáže jsou přilehlé k domu na levé a pravé straně. V zadní části pozemku je oplocená terasovitá zahrada mírně svažitá na jih. U domu je zastávka MHD. V dosahu škola, školka, obchody, pošta.

JRK
Jablonecká Realitní Kancelář

Podhorská 377 / 20
466 01 Jablonec nad Nisou

Makléři

Ing. Naděžda Zemanová
(+420) 602 116 773

Zdeněk Michálek
(+420) 602 427 618