HomeNemovitosti

Kategorie filtrování

Kategorie

Vyhledat / ulice

RESET

Lokalita

Dispozice

2 390 000,- Kč

prodej bytu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme družstevní byt 4+1 s lodžií v 5.patře panelového domu v ul. I. Olbrachta ve Mšeně n/N v Jablonci n/N. Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem, štuky, lino, plastová okna, zasklená lodžie. Dům je zateplený. Vlastní plynová kotelna. Nízké náklady. Klidné místo. V dosahu MHD, škola, školka, obchody, lékárna, sportovní areál. Byt je ihned volný. Byt je možné převést do osobního vlastnictví.

rezervováno

1 800 000,- Kč

prodej bytu
Nová Paka

Nabízíme byt 2+1 v os.vlastnictví ve 3.patře čtyřpodlažního zděného bytového domu bez výtahu v ul. U Studénky v Nové Pace na sídlišti Studénka. Byt je v původním stavu. Zděné jádro s vnitřním umakartem. Koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyňská linka s plynovým sporákem.Parkety v obývacím pokoji a ložnici. V obývacím pokoji je komínový průduch pro krbová kamna. Štuky. Zděný sklep. Dům je zateplený s novou fasádou a plastovými okny. Balkon v mezipatře. Klidné místo na okraji města. V dosahu škola, školka, obchody, sportovní vyžití.

rezervováno

450 000,- Kč

ostatní
Jablonec nad Nisou

Nabízíme na prodej družstevní garáž v garážovém domě v Jablonci nad Nisou, Mšeno n/N v ul. I.Olbrachta. Družstevní garáž je nadstandartních rozměrů s vyšším stropem a úložným prostorem, vybavená zařízením na zvedání břemen. Vstupní vrata do objektu jsou na dálkové ovládání. Vlastní měření elektro.

JRK
Jablonecká Realitní Kancelář

Podhorská 377 / 20
466 01 Jablonec nad Nisou

Makléři

Ing. Naděžda Zemanová
(+420) 602 116 773

Zdeněk Michálek
(+420) 602 427 618