HomeNemovitosti

Kategorie filtrování

Kategorie

Vyhledat / ulice

RESET

Lokalita

Dispozice

2 990 000,- Kč

prodej bytu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme družstevní byt 4+1 s lodžií v 5.patře panelového domu v ul. I. Olbrachta ve Mšeně n/N v Jablonci n/N. Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem, štuky, lino, plastová okna, zasklená lodžie. Dům je zateplený. Vlastní plynová kotelna. Družstevní garáž nadstandartních rozměrů s vyšším stropem a úložným prostorem se nachází naproti bytu v garážovém domě v ul. I.Olbrachta. Klidné místo, v dosahu MHD, škola, školka, obchody, lékárna, sportovní areál. Byt i garáž jsou ihned volné. Byt lze převést do osobního vlastnictví.

2 490 000,- Kč

prodej bytu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví ve 3.NP panelového domu v ul.Mechová ve Mšeně n/N. V bytě byly před 10 lety provedeny úpravy-nová kuchyňská linka, sklokeramický sporák, myčka, nové obklady v koupelně i WC, nové lino, plastová okna, žaluzie. Zasklenná lodžie. Nové stoupací rozvody. Dům je zateplený a má vlastní plynovou kotelnu. K bytu náleží sklepní koje. Byt se nachází v klidném místě blízko sportovního areálu a parku. U domu je školka, škola. V dosahu je zastávka MHD, lékaři, Kaufland a přehrada.Byt bude volný v březnu 2020.

1 200,- Kč

pronájem domu
Jablonec nad Nisou

Nabízíme k pronájmu 2 kanceláře ve 3. NP o výměře 48 m2 v ul. Podhorská v centru Jablonce nad Nisou. Na patře je společná kuchyňka a 2x WC. Kanceláře jsou centrálně zabezpečeny. Topení: ÚT s plynovým kotlem. Možnost parkování před i za objektem.

37 000,- Kč / měsíc

komerční prostor
Jablonec nad Nisou

Nabízíme k pronájmu prodejnu s výlohou blízko centra v Podhorské ulici v Jablonci nad Nisou. Plocha prodejny 200 m2, plocha skladu 150 m2. Sociální zázemí. Zásobování je řešeno v zadní části domu ze dvora přes rampu s nákladním výtahem. Možnost využití na provozování fitnes. K nebytovým prostorám je možné si pronajmout nadstandardní byt 3+1 ve 2. NP domu.

0,- Kč / měsíc

komerční prostor
Jablonec nad Nisou

Nabízíme k pronájmu 2 dvoupodlažní prodejny s výlohou v centru v Podhorské ulici v Jablonci nad Nisou.Každá prodejna v přízemí má výměru 90 m2 s výlohou do ulice Podhorská a je propojená vnitřním i vnějším schodištěm s 1.podzemním podlažím o výměře 90 m, kde je možné využití na sklad nebo kanceláře. WC, umývadlo.Prodejna je centrálně zabezpečena. Parkování je možné před i za objektem. Topení: ÚT s plynovým kotlem. Cena bude sdělena v realitní kanceláři.

4 300 000,- Kč

prodej domu
Nová Ves nad Nisou

Nabízíme na prodej RD v obci Nová Ves nad Nisou v klidném místě celodenně osluněný. Jedná se o montovaný dům "Okal" se zděným přízemím. V domě byla započatá rekonstrukce (nové rozvody tepla, vody, plyn.kotel, boilery, 2 nové koupelny).Na dům je zpracovaný projekt "zelená úsporám". Přízemí domu je možné upravit na byt 3+1, v 1. patře je byt 4+kk a v podkroví byt 2+kk. U domu jsou 2 garáže a velká oplocená zahrada svažitá na jih. Vlastní studna a septik. Na hranici pozemku jsou veř.přípojky kanalizace a vody. Plyn a elektřina zavedeny do domu.

2 500 000,- Kč

prodej domu
Vratislavice nad Nisou

Nabízíme na prodej starší zděný RD v obci Vratislavice n/N v ulici Nad Kyselkou v místní zástavbě rodinných domů. V přízemí jsou 2 byt. jednotky 3+1 a 2+1, chodba, koupelna s vanou, WC, kotelna a větší volný prostor. Dům je částečně podsklepený (2 místnosti) a s garáží v levé části domu. V podkroví je půdní prostor s možností rozšíření bydlení. Voda z vlastní studny a možnost napojení na obecní vodovod, veřejná kanalizace. Topení: ÚT-elektrokotel. Teplá voda: el.boiler. U domu je zděná kolna propojená s domem. Původní dřevěná okna a sedlová střecha (r.1970). Klidné místo s dostupností na vlakovou a tramvajovou zastávku do Liberce a Jablonce n/N.

730,- Kč / m2

prodej pozemku
Dolní Černá Studnice

Nabízíme osluněný pozemek mírně svažitý na JV na stavbu RD na Dolní Č.Studnici 3 km od Jbc s přístupem z místní asfaltové komunikace. Na hranici pozemku je elektřina a vodovod, odpady je nutné řešit ČOV. Na pozemku jsou původní základy s klenutým sklípkem, obyvatelná zařízená chata s přívodem eletřiny, 2 stavební buňky (zázemí pro výstavbu) a studna s přepadem do přírodního jezírka (20 m2). Klidné místo pro bydlení i rekreaci v krásné přírodě.

1 100 000,- Kč

ostatní
Jablonec nad Nisou

Nabízíme na prodej zahradní chatu v zahrádkářské kolonii v Jablonci nad Nisou, v ul. Pod Lesem, k.ú. Mšeno n/N.Jedná se o částečně zděnou a dřevěnou chatu se zděným sklípkem. Obytná místnost je zařízená kuchyňskou linkou, plynovou deskou a kamny na tuhá paliva. Prosklená veranda s proutěným nábytkem a rozkládacím gaučem.Do chaty je přivedená voda a elektřina (230V), splachovací WC, septik. K chatě je přistavěná dílna na nářadí a větší terasa. Okrasná zahrada oplocená živým plotem. Skleník (2,5x3m) a 2x houpačka.Chata je vybavená nábytkem a v dílně zůstane zahradní nářadí včetně sekačky.Klidné a osluněné místo po celý den.

JRK
Jablonecká Realitní Kancelář

Podhorská 377 / 20
466 01 Jablonec nad Nisou

Makléři

Ing. Naďa Zemanová
(+420) 602 116 773

Zdeněk Michálek
(+420) 602 427 618